• Wpisów:174
 • Średnio co: 18 dni
 • Ostatni wpis:7 lata temu, 22:53
 • Licznik odwiedzin:42 763 / 3175 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Właściciel Pracowni Fotograficznej KS STUDIO, główny fotograf Magazynu Wesele i agencji modelek Energy Models.
 

 
Jedno tło, wiele możliwości...
 • awatar I.Na.Co.Się.Gapisz?^^*: Jak wiele innych zdjęć z mojego bloga są ze strony www.weheartit.com , czyjego autorstwa to nie wiem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Zaczynała w wieku 18 lat malując twarze dzieciom podczas festynów i zabaw dla nich przeznaczonych. Dzięki wrodzonym zdolnościom i ambicji szybko stała się zawodową fryzjerką i wizażystką. Wielka pasja uczyniła z niej najbardziej rozpoznawalną na świecie twórczynię rysunków na ciele. Projekty artystki włączane są w kampanie reklamowe popularnych produktów, w firmowe wydarzenia a także w pokazy mody. W 2001 roku zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Bodypaitingu organizowanym przez Światowy Kongres Zawodowych „Bodypainterów”. Tym samym stała się niekwestionowaną królową rysunków na ciele. Co jakiś czas, artystka przygotowuje wystawy własnych prac, zorganizowane na wzór pokazów mody. Każde pomalowana modelka przypomina miniaturowe dzieło sztuki( słynne serie Wallpapers, gdzie modelki „wkomponowane” są w tapety na ścianach).
 

 
 • awatar Magic Foto: @pelna-nienawisci: mnie również :)
 • awatar pelna-nienawisci: Mnie najbardziej podoba się to z rowerem i parasolką ^^
 • awatar Gość: to przy dzrewie najlepsze
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Fantastyczny, trochę przerażający świat Joshuy Hoffina, czyżby lęki z dzieciństwa.
 • awatar Gość: hehe , patrząc ...chyba za bardzo się wczułam ...przerażające !
 • awatar Niero17: Ciekawe zdjęcia. Wręcz bardzo ciekawe ;]
 • awatar Niero17: Ciekawe zdjęcia. Wręcz bardzo ciekawe ;]
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jej przygoda z fotografią rozpoczęła się w chwili, gdy po raz pierwszy stanęła przed obiektywem jako modelka. Z czasem zaczęła spełniać się w nowej roli – fotografa. Skupiła się na fotografii mody oraz portretach.W 2006 roku przeprowadziła się do Szwecji, gdzie profesjonalnie zajęła się fotografią.
 

 
Hiszpański fotograf. Jego fotografie stylistycznie nawiązują do malarskich dzieł takich mistrzów jak Goya, czy El Greco.
Na swoich fotografiach tworzy sceny z mistycznego świata. Odniósł wielkie sukcesy w fotografii mody i reklamowej dla największych światowych marek. Miał także wiele wystaw w największych hiszpańskich galeriach.
Został uhonorowany nagrodą ABC Photography Prize za "Concepcion, parto, juego y education" (2003) oraz jego "Playstation" zdobyło złote i brązowe Lwy na Festiwalu w Cannes w 2005 r.

Zdjęcia Eugenia będą pojawiać się często na moim blogu, gdyż zachwyca mnie on swoim talentem. Kto wie może zarażę was sympatią do niego...
 

 
Jej obecny styl zaczął kształtować się, gdy mając osiemnaście lat pracowała jako instruktor nurkowania. Podróżując po całym świecie, miała okazję rozpocząć swoją zabawę z podwodną fotografią. Z czasem kontynuowała eksperymenty z coraz to innymi technikami i aparatami, ciągle poszukując środków, które w pełni pozwoliłyby oddać jej nietypowy sposób postrzegania świata.
Jej zdjęcia są naprawdę niezwykłe i piękne.
 

 
Pochodzący z Niemiec Thomas Wührer to trzydziestoletni artysta - fotografik.
Jak dla mnie trochę przestylizowane w Photoshopie.
 

 
Jak na Kalashnikowa to trafiona sesja.
 

 
Brytyjski fotograf mody. Pracuje między innymi dla włoskiego Vogue. (Dla ciekawostki w 2007 roku fotografował Anię Rubik dla tejże firmy w ubraniach z kolekcji Haute Couture)
 

 
Polski fotograf pochodzący z Konina, zdobywca wielu krajowych i międzynarodowych nagród, doktor fizyki (praca z optyki kwantowej. Fotografuje od 2003 roku. Wypracował własną technikę cyfrowej obróbki fotograficznej, którą nazywa "retuszem światłem".
 • awatar kinyen: sympatyczne
 • awatar Gość: naprawdę uzdolniony ;]
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Autor upiornych lalek, lecz niezwykle fascynujących
 • awatar Umka: Fotki sa niesamowite. Tworcy lalek trzeba pogratulowac wyobrazni :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Australijski artysta tworzy sceny, w których moda, ilustracja i sztuka fotografii są ze sobą ściśle powiązane. Walker zaczął używać swojego aparatu jako narzędzia pozwalającego realizować surrealistyczne koncepty artystyczne 11 lat temu. Zaczynał od czarno - białych negatywów kolorowanych w Photoshopie. W pierwszych latach kariery Brain inspirował się artystami takimi jak Salvadore Dali czy René Magritte. Dziś inspiracji poszukuje w modzie oraz popkulturze. Jego prace to rodzaj niespodzianki - nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy i ostateczna percepcja dzieła.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Artysta, fotograf, producent filmowy. Sam o sobie mówi, że jest bajkopisarzem, dzięki czemu o jego zdjęcia do kampanii reklamowych zabiegają największe domy mody na świecie, producenci telewizyjni.